PAR UZŅĒMUMU PAKALPOJUMI TARIFU APRĒĶINS
STRUKTŪRA KONTAKTI INFORMĀCIJA
 
 







Lapas karte
contact@alpa.lv
 
Kontakti
Galvenais birojs
SIA "ALPA Centrums", LV40003455080
Eglaines 1, LV-1057, Riga, Latvia

Amats Vārds, Uzvards Tālrunis Mobilais tēlefons e-mail:
Sekretāre   Māra Krēsliņa  67780600    contact@alpa.lv 
   Fax    67780630      
Valdes priekšsēdētājs  Jevgēnijs  Bortņikovs       contact@alpa.lv 
Valdes loceklis  Aleksandrs  Toboļcevs      contact@alpa.lv 
Valdes locekle  Nataļja Presņakova      contact@alpa.lv 
Izpilddirektors  Ivans  Bortņikovs  67780606  26510004  ivan@alpa.lv 
Administratīvais direktors  Harijs  Skujiņš  67780604  29532912  harijs@alpa.lv 
Mārketinga directors  Alexander  Kravchenko  67780609  26510002  alex@alpa.lv 
Komercdirektors  Viktors Delikatnijs  67780608  26510006  victor@alpa.lv 
Juriste  Tatjana Frolova  67780652  29136825  tanja@alpa.lv 
KLIENTU APKALPOŠANAS NODAĻA
   Fax    67780655     
Menedžeris  Pāvels  Bortņikovs  67780611    pasha@alpa.lv 
Menedžere  Nonna  Boļšakova  67780622    nonna@alpa.lv 
Menedžere  Ilona  Komare  67780661    ilona@alpa.lv 
Menedžere  Marina Stupina  67780603    stupina@alpa.lv 
Ekspeditoru nodaļa
Menedžeris  Aleksejs Šutjajevs  67780673    salex@alpa.lv 
Menedžeris  Aleksejs Krevņevs  67780640    aleksei.krevnev@alpa.lv 
NORĒĶINU NODAĻA AR CFTO RŽD
   Fax    67780634     
   Fax    67780635     
Nodaļas vadītāja  Svetlana  Presņakova  67780616  26510005  sveta@alpa.lv 
Menedžere  Danute Jermolova  67780632    danute@alpa.lv 
Menedžere  Ļubova Pļeševeņa  67780623    luba@alpa.lv 
Menedžere  Irēna Beļčicka  67780627    irena@alpa.lv 
Menedžere  Nataļja Verbicka  67780669    petrova@alpa.lv 
Menedžere  Jelena Tarasenko  67780639    lena_tar@alpa.lv 
Klienta vagonu atrašanās vietas noteikšana maršrutā kravas pārvādājuma laikā
   Oļegs Kuzmenko  67780600    search@alpa.lv 
GRĀMATVEDĪBA
  Fax    67780615     
Galvenā grāmatvede  Dzidra  Soboļeva  67780614  26510007  dzidra@alpa.lv 
Grāmatvede  Natalia Kuzmenko  67780613    natalie@alpa.lv  
IT SEKTORS
Sistēmas admimistrators  Oļegs  Kuzmenko  67780600    admin@alpa.lv 
Lapas karte
Copyright © 2005 Alpa Centrums
contact@alpa.lv
Rīgā, Galvenais birojs
Tel.: +371 67780600
Fax: +371 67780630
Pārstāvniecība Maskavā
Tālr./Fakss: +7 495 624 34 31, +7 495 624 39 10